Mistrovství Francie Paříž

31.03.2014 21:07

Výsledky minisestavy na mistrovství Francie s účastí přes 2000 plavců: 1xzlato -1xbronz -1x5.místo -8x šampaňské. Takže úspěch! Závody moc pěkně připravené, asi nejlepší domácí mistrovství co jsem zažil, hodně plavců, pěkný bazén, velká elektronická tabule, fakt dobré. Až na jednu podstatnou drobnost, původní 50m bazén G. Vallerey byl prostě přepůlen malinkou zástěnou, aniž by se pořadatelé obtěžovali zakreslit na dně obrátkové T. Takže něktěří z nás co nemají brýle a nevšimli si této zrady, obraceli na 100PZ úderem hlavy do stěny, pod vodou na znak jsem počítal hvězdičky a z lehkého otřesu mozku jsem se vzpamatoval až cestou domů. Přesto výsledný čas 1,01.1 je s ohledem na tyto okolnosti slušný navíc s titulem mezinorádní Mistr Francie (to mi zatím ve sbírce chybělo). Na motýly jsme měli asi nejsilnější rozplavbu, takže i s dobrým časem 26,33 to stačilo až na 3.místol. Lukáš s časem 26,79 pátý, ale medaile (i zlatá) byla blízko.. Pak zaúřadovali naše manželky a děti, takže zbytek startů byl obětován na výlety do Versaille, Moulin Roughe apod. Ani nás to nemrzelo...:) Tak a zahajujeme dietu, neboť s takovou zátěží nelze seriózně závodit! :)